Deski tarasowe teak

Deska tarasowa teak

Deska tarasowa teak jest jedną z desek egzotycznych, nieco mniej popularnych, ale kupowanych przez klientów. Deska tarasowa teak to deska elegancka i w pięknej kolorystyce. Od jasnego brązu po ciemną czekoladę – każdy może znaleźć swój wymarzony i upragniony kolor. Najpięniejsze są głębokie brązy – piękne i praktyczne, ponieważ maskują błoto nanoszone do danego pomieszczenia.

Deska teakowa


decoratorka
Deska teakowa to deska droga i dobrej jakości. Drewno teakowe ma w sobie olejki oraz kwas krzemowy. Jest ona trwała, mocna i nadaje się do tworzenia podłóg wysokiej jakości. Kiedyś użytkowana była do budowy statków i jachtów. Teak tworzy nie tylko piękne tarasy, ale także podłogi saun, łazienek i biur. Nie chłonie wody, a kolor maskuje błoto, które nanieść można na butach.

Ceny deski teakowej

Ceny deski teakowej raczej nie schodzą poniżej 50 złotych za jedną deskę. Jest to sporo, ale jakość jest również wysoka. Wysoka jakość za wysoką cenę – do tego elegancja, klasa, piękno. To wszystko ma w sobie teak.

Podsumowanie

Jeśli będą mieli Państwo do wyboru różnego rodzaju deski, to i tak warto jest wybrać deskę teakową, elegancką i wytrzymałą. Każdy z nas może cieszyć się tego rodzaju deskami, ponieważ są one piękne i trwałe. Dostępne w licznych sklepach internetowych oraz tradycyjnych. Deski mogą być matowe lub lakierowane, gładkie lub żłobione w rowki. Parametrów jest sporo, możliwości także. Klient wybiera wzory, kolory oraz zamawia odpowiednie rozmiary desek.