Ryflowana deska tarasowa

Ryflowane deski tarasowe

Ryflowane deski tarasowe są ryflowane jednostronnie lub dwustronnie. Ryflowane oznacza poznaczone rysami, czyli wyżłobieniami odprowadzającymi wodę deszczową lub topniejący śnieg. Są one dzięki temu odporne, nie piją wody i zachowują optymalny wygląd.

Deski ryflowane na taras


www
Deski ryflowane na taras to elegancja, styl i trwałość. Konsumenci doceniają takie parametry i chętnie kupują deski ryflowane. Ryflowany może być każdy rodzaj drewna: sosna, dąb, buk, modrzew. Najtrwalsze są deski dębowe i modrzewiowe – szczególną trwałość i twardość ma modrzew syberyjski.

Ceny desek ryflowanych

Ceny desek ryflowanych wynoszą od 40 złotych wzwyż. Czasem można kupić deski ryflowane w cenie 20 złotych, gdy jest promocja lub wyprzedaż – sklep się likwiduje lub sprzedawane są końcówki danego asortymentu. Nieraz tanie deski ryflowane ktoś sprzedaje na allegro. W tym ostatnim przypadku zalecana jest wysoko posunięta ostrożność.

Deska tarasowa modrzew

Deska tarasowa ryflowana z modrzewiu to najtrwalsza deska na rynku. Nie jest tania, ale jej jakość jest bezsporna. Dlatego zasługuje na zakup. Montowanie takich drogich desek powinni przeprowadzić specjaliści, ponieważ laik z łatwością taką deskę zepsuje. Zatem nie polecamy eksperymentów związanych z układaniem i montowaniem drogich desek. Lepiej pracę powierzyć specjalistom, a sobie dać czas na urządzanie eleganckiego tarasu.

Podsumowanie

Deski tarasowe ryflowane mają wysoką jakość i wysoką cenę, ale klient wie za co płaci. Producenci oferują nawet kilkuletnią gwarancję na najdroższe produkty. Polecamy serdecznie zakup desek takiego rodzaju. Pieniądze wydane raz sprawią, że i Państwo, i Państwa dzieci cieszyć się będą tarasem wykonanym z desek ryflowanych. Zatem nie ma sensu przekonywać, że deski tarasowe ryflowane z modrzewiu to najlepszy wybór na długie lata użytkowania. Bez nich nie ma możliwości cieszenia się eleganckim tarasem. Polecamy serdecznie i rekomendujemy do korzystania w każdym domu. Urodę tarasu z modrzewiu docenią i domownicy, i goście. Spędzanie czasu na takim tarasie będzie największą przyjemnością dla wszystkich.