Deski tarasowe z modrzewia

Deski z modrzewia

Deska tarasowa modrzew jest jedną z bardziej twardych, trwałych i użytkowanych przez wiele lat desek. Jeśli chcemy, aby deska miała cały czas ten sam kolor, to należy ją olejować, polerować i konserwować – takie działanie zabiera czas, ale pozwala zachować optymalny efekt. I nie ma co obrażać się i wybrzydzać. Tarasy z modrzewia to piękno, klasa oraz niepowtarzalny styl, dlatego warto takie tarasy montować.

Modrzew syberyjski


tupolecam.pl modrzew
Modrzew syberyjski ma klasę jakości bardzo wysoką i zdecydowanie warto pokusić się na takie deski tarasowe lub balkonowe. Są drogie, ale ich wygląd, jakość i trwałość są warte takiej ceny.

Ceny deski modrzewiowej

Ceny deski tarasowej modrzewiowej są bardzo wysokie – oscylują wokół 100-200 złotych za metr kwadratowy takiej deski. Można kupić tańsze deski, ale trzeba szukać promocji i przecen. Nie zawsze jednak takie promocje znajdziemy.

Deska modrzewiowa na taras

Deska modrzewiowa na taras jest twarda, elegancka, posiada odpowiednią klasę i nadaje się do wykończenia najlepszych nawet domów, dając im wysoką jakość i pozwalając na odpowiednie wykończenie domów. Koszt tarasu wykonanego z modrzewia nawet dwukrotnie przewyższyć może koszt tarasu z deski kompozytowej, ale też efekt i trwałość będą o wiele wyższe. To efekt pożądany przez osoby zamożniejsze oraz szczycące się grubszym portfelem. Jednak nawet osoby biedniejsze przez dwa lub trzy lata są w stanie zaoszczędzić pieniądze na stworzenie tarasu takiego rodzaju.

Podsumowanie

Deski tarasowe modrzewiowe wykonane z modrzewiu polskiego będą tańsze, modrzew syberyjski jest droższy, jednak efekt bez porównania jest lepszy. Podsumowując, każdy klient wybiera najlepszą dla siebie deskę. My jednak rekomendujemy zakup desek drogich, ale dobrej jakości i z optymalną, czyli co najmniej dwuletnią gwarancją. Takie deski posłużą nam przez wiele lat, a przecież to najważniejsza wytyczna przy tworzeniu trwałego tarasu. Rekomendujemy trwałość, jakość w wyższej cenie.