Deski tarasowe egzotyczne

Deska tarasowa egzotyczna

Desek tarasowych egzotycznych jest duża obfitość: deski teakowe, deski z modrzewiu syberyjskiego, deski bangkirai, deski tatajuba, deski palisander, wenge, merbau oraz wiele innych. Są to deski trwałe, eleganckie, mogą być matowe lub polerowane. Ich wygląd sprawia, że taras nimi wykończony jest bardzo elegancki, pełen ciekawych akcentów i chętnie są one przez to kupowane. Gra świateł i cieni na takich deskach jest jedyna w swoim rodzaju i to też pewien atut.

Deska egzotyczna


deska egzotyczna na tupolecam.pl
Deska egzotyczna to powiew orientu w naszym domu, dlatego tak chętnie są one kupowane. Wyglądają inaczej niż deski sosnowe, bukowe, dębowe, modrzewiowe. Mają ciekawą kolorystykę, są cieniowane. Deski palisandrowe cechuje na przykład gra fioletów i brązów, a do tego smugi kawy i kakao z nutą pomarańczowego. Palisander jest twardy i odporny na ścieranie. Drewno twarde i trwałe, a zarazem niezwykłe. Jest to elita wśród desek tarasowych, dzięki czemu każdy człowiek może cieszyć się jego niezwykłymi walorami.

Z drewna egzotycznego

Deska tarasowa z drewna egzotycznego posiada wiele walorów – należą do nich kolorystyka, jakość oraz twardość. Pewnym minusem może być cena, ale to można jakoś przeboleć. W końcu oryginalność musi kosztować. A takie deski są sprowadzane z innych kontynentów. Zadbajmy zatem o najlepsze deski do naszego domu lub mieszkania. Niech inni nam zazdroszczą, niech podziwiają nasze tarasy. W końcu niewiele osób ma taras wykonany z drewna teakowego lub palisandra. Warto zadbać o najlepszy z możliwych taras.