Oryginalne deski tarasowe

Deska tarasowa bangkirai

Gdy słyszymy o desce tarasowej bangkirai natychmiast na myśl przychodzi nam egzotyka, lasy deszczowe i puszcze Amazonii. Tak egzotyczna jest to nazwa. Deski bangkirai to deski wysokiej jakości, twarde oraz polecane przez ekspertów.

Deska bangkirai


decoratorka
Deska bangkirai zapewni znakomite wykończenie tarasu lub balkonu. To deska elegancka, niezwykła, twarda i wspaniała. Wygląd takiej deski porównać można do wyglądu tarasu z modrzewia syberyjskiego. Polecamy każdemu człowiekowi, który chce mieć elegancki balkon lub taras. Taka deska to gwarancja jakości i zadowolenia dla każdego konsumenta.

Cena deski bangkirai

Cena deski tarasowej bangkirai do niskich nie należy. Kosztuje od 60 złotych do nawet 200 złotych za metr kwadratowy. Taka cena jednak gwarantuje wysoką jakość. Aby deska zachowała klasę, styl oraz kolor należy ją olejować regularnie, co roku. Tylko wtedy mamy pewność, że nasze deski będą niezwykłe i piękne.

Podsumowanie

Deski tarasowe bangkirai są grube, mają rowkowaną powierzchnię, co sprawia, że woda deszczowa spływa po nich bardzo szybko. Deski są eleganckie, klasyczne, wytrzymają nawet 60 lat na naszym tarasie – pod warunkiem jednak, że będziemy je nieustannie konserwować. Jeśli nie poświęcimy czasu i pieniędzy na ich olejowanie, to wówczas efekt będzie mizerny i deski szybko staną się matowe i odbarwione. A przecież tego absolutnie nie chcemy i nie potrzebujemy. Deski bangkirai wystarczą na długo, a nasze zadowolenie będzie spore.